City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:20 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 131  Men 1500 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Alexander Aslak NÝrga  18 Denmark          15:26.97   15:39.04  
  2 Oskar Lindholm         17 Denmark          15:54.97   15:54.13  
  3 Harley Beentjes        18 Wigan Best       16:14.29   16:12.83  
  4 Marshall Illingworth   18 Co Glasgow       16:19.20   16:22.05  
  5 John S Wright          21 Uni Aberdeen     16:12.40   16:33.09  
  6 James Cross            18 Wigan Best       16:51.68   16:41.71  
  7 Jamie McGregor         14 Perth City       17:21.51   16:51.26  
  8 Alexander Fenger       19 Vejle            16:51.70   16:51.30  
  9 Angus Rutherford       17 Heart Of Mid     16:45.10   17:01.85  
 10 George Rudd            16 Co Oxford        17:20.70   17:03.54  
 11 George Cowan           17 Dun City Aqu     17:08.70   17:08.01  
 12 Michael J Flynn        15 Cumbernauld      16:54.80   17:09.70  
 13 Max Underwood          17 Co Oxford        16:54.90   17:17.41  
 14 Samuel Coulthard       15 Southport        17:24.20   17:28.64  
 15 Jonathan Christie      17 Rutherglen       16:22.10   17:40.27  
 16 Oliver Carter          18 Carnegie         18:22.90   17:43.19  
 17 Finlay Saunders        17 Heart Of Mid     16:51.80   17:45.94  
 18 Nathan Grimley         15 Swim W Lothian   17:44.60   17:53.17  
 19 Stuart Andrews         15 Ren 96           18:18.74   17:58.92  
 20 Euan Houston           14 Ren 96           18:05.84   18:00.85  
 21 Cameron Cavanagh       18 East Kilbride    16:40.00   18:03.59  
 22 Alex Thomson           14 Warrender        18:21.20   18:05.57  
 23 Cameron McMaster       16 Dun City Aqu     18:11.70   18:23.16  
 24 Rhys T Handleigh       18 Dumfries         18:02.80   18:26.67  
 25 Luke Porteous          14 East Lothian     18:22.20   18:27.56  
 26 Jamie Claxton          16 Heart Of Mid     18:01.90   18:32.76  
 27 Kian McNelis           15 Inverclyde       17:54.60   18:32.84  
 28 Lewis McKean           16 Airdrie          17:40.30   18:33.30  
 29 Lewis Thomson          15 Midlothian       18:06.95   18:37.58  
 30 Lewis McCulloch        18 Inverclyde       18:12.00   18:46.00  
 31 Jack Bell              17 Ren 96           17:56.30   19:02.53  
 32 Leon Campbell          14 StirlingSwim     18:15.20   19:05.52  
 33 Scott Muirden          16 Heart Of Mid     17:48.10   19:10.63  
 34 Josh Broadfoot         17 East Kilbride    17:46.90   19:21.24  
 -- Iain Lovie             17 Broch  Asc       17:09.13         NS  
 -- Edward J Alsop         16 East Lothian     16:50.30         NS