City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:20 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 201  Women 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Hannah L Miley         29 Uni Aberdeen      4:49.91    4:40.28  
  2 Aimee Willmott         25 Uni Strirling     4:46.96    4:41.84  
  3 Orla L Adams           23 Uni Aberdeen      4:55.52    4:49.73  
  4 Mia Steen Duus         17 Denmark           4:52.31    4:50.60  
  5 Katie Shanahan         14 Co Glasgow        5:00.82    4:56.70  
  6 Chanel Sneddon         19 Uni Strirling     5:06.34    5:02.62  
  7 Yvonne Brown           16 East Kilbride     5:10.62    5:03.58  
  8 Keanna MacInnes        17 Heart Of Mid      5:06.24    5:06.00  
  9 Katie L MacKenzie      18 Co Glasgow        5:10.31    5:10.10  
 10 Ellie Turner           15 Carnegie          5:09.02    5:12.17  
 
                        === B - Final ===                         
 
 11 Katie Taylor           18 Heart Of Mid      5:14.20    5:06.98  
 12 Emma Scully            17 Co Glasgow        5:12.55    5:07.97  
 13 Christa Wilson         15 Newcastle         5:14.80    5:08.17  
 14 Jennifer E Murray      15 North Ayrshire    5:18.75    5:12.41  
 15 Scarlett Ferris        14 Dun City Aqu      5:16.47    5:15.90  
 16 Scarlett Aspinall      16 Southport         5:18.18    5:16.81  
 17 Milli Steele           15 BOSSS-ZE          5:17.59    5:18.82  
 18 Jenny Galloway         15 Warrender         5:20.70    5:25.50  
 19 Maisie Johnson         17 Southport         5:21.25    5:28.93  
 
                        === C - Final ===                         
 
 21 Elle McMillan          16 St Thomas         5:24.64    5:20.52  
 22 Maria Cabrelli         15 Dun City Aqu      5:24.77    5:21.01  
 23 Megan Ruddy            15 East Kilbride     5:25.89    5:21.60  
 24 Leigha Hughes          13 Ren 96            5:29.91    5:24.68  
 25 Abbi Sinclair          14 Warrender         5:29.37    5:27.18  
 26 Levi Wilson            16 Carnegie          5:28.55    5:30.58  
 27 Shannyn Reilly         14 Bellshill Sharks  5:35.44    5:31.66  
 28 Ava A Simpson          15 Dumfries          5:27.94    5:34.59  
 -- Alexandra Murray       15 Warrender         5:34.08         NS  
 -- Alice Knight           14 F.I.R.S.T.        5:38.24         NS  
 
                        === B - Final ===                         
 
 -- Emma Chittleburgh      20 Uni Aberdeen      5:22.92         NS  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
  8 Clara Rybak-Andersen   15 Denmark           5:07.02             
 15 Niamh McDonagh         19 BOSSS-ZE          5:14.96             
 18 Megan Smit             15 Co Oxford         5:17.89             
 18 Ellis J Shiels         16 Milngavie &B      5:17.89             
 22 Lauren Chalmers        14 Ren 96            5:19.39             
 23 Melissa Braddock       18 Wigan Best        5:19.93             
 26 Rachael A Grant        15 North Ayrshire    5:21.93             
 28 Kirstin Lawrie         17 F.I.R.S.T.        5:23.44             
 29 Karen Heath            16 Swim W Lothian    5:23.75             
 35 Flora Nicholls         16 Warrender         5:29.30             
 39 Nicola Lees            17 Swim W Lothian    5:34.24             
 42 Anya Wilson            16 Dun City Aqu      5:38.37             
 43 Zara Cowan             14 F.I.R.S.T.        5:39.87             
 44 Adele McDaid           15 Heart Of Mid      5:41.98             
 -- Rachel Saunders        13 Warrender             NS              
 -- Emma Russell           15 Heart Of Mid          NS