City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:21 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 231  Women 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Nicole Ryan            20 Co Oxford         9:01.30    8:58.01  
  2 Nikki Miller           18 East Kilbride     8:51.37    9:05.55  
  3 Lauren Wetherell       16 Co Glasgow        9:05.10    9:12.67  
  4 Katie Shanahan         14 Co Glasgow        9:32.00    9:16.99  
  5 Katie Taylor           18 Heart Of Mid      9:12.70    9:23.01  
  6 Edel Daly              15 NC Limerick-MN    9:16.06    9:23.07  
  7 Melissa Braddock       18 Wigan Best        9:20.46    9:28.92  
  8 Sofie Theophil Peters  15 Vejle             9:13.25    9:31.19  
  9 Megan Smit             15 Co Oxford         9:26.30    9:31.71  
 10 Kirsty Griffiths       17 Co Glasgow        9:34.10    9:37.13  
 11 Nicole Reynolds        16 Dun City Aqu      9:31.60    9:39.74  
 12 Faye Rogers            16 BOSSS-ZE          9:34.55    9:41.21  
 13 Karen Heath            16 Swim W Lothian    9:33.80    9:42.00  
 14 Scarlett Ferris        14 Dun City Aqu      9:40.76    9:43.18  
 15 Ria Colbridge          15 Midlothian        9:41.42    9:43.62  
 16 Alisha Greenshields    14 Co Glasgow        9:48.50    9:45.70  
 17 Leigha Hughes          13 Ren 96            9:50.52    9:49.33  
 18 Niamh Tierney          15 F.I.R.S.T.        9:52.80    9:51.10  
 19 Jenna Cole             13 Bellshill Sharks  9:49.57    9:51.14  
 20 Jenna McMahon          18 Heart Of Mid      9:52.70    9:52.02  
 21 Rebecca Augier         14 East Kilbride     9:53.13   10:05.49  
 22 Ella Astrup Christens  15 Vejle             9:49.27   10:15.74  
 23 Beth Gordon            17 S Ayrshire        9:54.80   10:17.65  
 -- Abbi Sinclair          14 Warrender         9:46.60         NS  
 -- Flora Nicholls         16 Warrender         9:36.40         NS  
 -- Alicea Bain            15 Uni Aberdeen      9:57.07         NS  
 -- Scarlett Aspinall      16 Southport         9:37.87         NS