City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:21 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 208  Men 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Stephen Milne          24 Perth City        2:01.72    2:03.96  
  2 Ryan Brown             20 Co Glasgow        2:00.30    2:04.42  
  3 Tom Beeley             19 Uni Aberdeen      2:01.31    2:05.13  
  4 Brendan Hyland         24 NC Dublin-LE      1:57.44    2:05.37  
  5 Finn Mc Geever         18 NC Limerick-MN    2:03.34    2:06.29  
  6 Marc Elrick            19 Co Glasgow        2:05.80    2:08.40  
  7 Craig T Greenock       17 Cumbernauld       2:07.81    2:09.61  
  8 Zak Logue              20 Co Sunderland     2:07.28    2:09.72  
  9 James Black            22 Co Glasgow        2:08.60    2:09.80  
 10 Harley Beentjes        18 Wigan Best        2:08.92    2:11.14  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Christopher Motha      18 Co Oxford         2:11.80    2:11.98  
 12 Jonah Walsh            18 Warrender         2:07.15    2:12.25  
 13 James Cross            18 Wigan Best        2:13.00    2:13.23  
 14 Jeremy O'Connor        16 NC Limerick-MN    2:09.81    2:13.60  
 15 Giano Napolitano       18 Bellshill Sharks  2:08.60    2:13.84  
 16 Duncan McKinney        18 Co Glasgow        2:09.10    2:14.55  
 17 George Rudd            16 Co Oxford         2:15.70    2:15.56  
 18 Connor MacNeil         21 Co Glasgow        2:06.70    2:15.63  
 19 Fraser Wilson          16 Midlothian        2:11.67    2:16.14  
 20 Tom Jeffers            18 Perth City        2:13.78    2:16.22  
 -----------------------------------------------------------------
 21 Fraser D Kelly         15 North Ayrshire    2:14.69    2:17.40  
 22 Jamie McGregor         14 Perth City        2:17.91    2:17.87  
 23 Max Underwood          17 Co Oxford         2:16.00    2:18.15  
 24 Matthew Silvester      18 Wigan Best        2:18.02    2:18.41  
 25 Rory Young             16 Heart Of Mid      2:16.70    2:19.13  
 26 George Cowan           17 Dun City Aqu      2:20.60    2:19.76  
 27 James Reilly           18 East Kilbride     2:18.40    2:20.59  
 28 Alex Johnson           16 Helensburgh       2:24.90    2:21.06  
 29 Bryce J Procter        15 Dumfries          2:21.30    2:22.03  
 30 Thomas Coates          15 Swim W Lothian    2:23.00    2:22.32  
 -----------------------------------------------------------------
 31 Scott Lilburn          18 F.I.R.S.T.        2:15.50    2:22.44  
 32 Ethan Brown            15 St Thomas         2:24.40    2:22.54  
 -----------------------------------------------------------------
 33 Cameron L Creaney      14 Cumbernauld       2:26.97    2:22.59  
 34 Stefan Krawiec         12 East Lothian      2:26.08    2:22.74  
 35 Myles Lapsley          15 Swim W Lothian    2:30.04    2:23.04  
 36 Jack Howard            16 Preston           2:17.81    2:23.20  
 37 Stewart Brodie         16 East Kilbride     2:17.50    2:23.75  
 38 Liam Harkin            16 F.I.R.S.T.        2:16.20    2:23.82  
 39 Elliot P Sinclair      14 Dumfries          2:22.07    2:24.88  
 40 Marc Devlin            16 Bellshill Sharks  2:18.08    2:25.13  
 41 Euan Pate              18 Fins              2:24.77    2:25.51  
 42 Fraser Collier         17 S Ayrshire        2:18.30    2:26.71  
 43 Arran Stowe            20 Fins              2:17.92    2:27.21  
 44 Matthew Gordon         15 S Ayrshire        2:25.40    2:27.56  
 45 Kerr Lumsden           15 Monifieth         2:33.84    2:28.67  
 46 Joseph Brownlie        15 Co Glasgow        2:28.18    2:29.08  
 47 Angus Rutherford       17 Heart Of Mid      2:22.90    2:29.24  
 48 Lewis Birrell          17 Warrender         2:20.20    2:30.65  
 49 Cameron Leckie         15 Hamilton          2:30.17    2:30.71  
 50 Matthew Torrance       16 East Lothian      2:24.70    2:30.99  
 51 Rhys T Handleigh       18 Dumfries          2:28.00    2:32.55  
 52 Lewis McCulloch        18 Inverclyde        2:32.80    2:32.58  
 53 Jack Wales             16 Co Glasgow        2:33.80    2:32.68  
 54 Euan Dunse             14 Swim W Lothian    2:28.67    2:33.25  
 55 Mark Reilly            16 East Kilbride     2:32.60    2:33.61  
 56 Jamie Cordes           17 Gates&Whick       2:30.29    2:35.19  
 57 Fraser McCulloch       18 Inverclyde        2:30.80    2:36.43  
 58 Scott Muirden          16 Heart Of Mid      2:23.29    2:37.12  
 59 Christopher Perrett    17 Co Glasgow        2:30.60    2:39.87  
 -- Tony-Joe Trett Oliver  19 Uni Strirling     2:06.93         DQ  
 -- Aidan Brown            16 BOSSS-ZE          2:15.65         DQ  
 -- Cillian Melly          21 NC Limerick-MN    2:01.25         NS  
 -- Ryan Retson            18 F.I.R.S.T.        2:06.90         NS  
 -- Cameron A Finlayson    20 Edinburgh Uni     2:08.60         NS  
 -- Felix Gifford          24 Uni Strirling     2:03.98         NS  
 -- Ryan Duncan            15 St Thomas         2:27.06         NS  
 -- Finlay Wallace         15 St Thomas         2:27.86         NS  
 -- Mark Innes             16 Warrender         2:21.70         NS  
 -- Gabriel Quinn          15 Warrender         2:34.40         NS  
 -- Jamie Macdonald        17 Warrender         2:07.06         NS  
 -- Scott Birtles          20 Dun City Aqu      2:20.40         NS  
 -- Jack Bell              17 Ren 96            2:24.90         NS