City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:21 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 224  Men 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Arran Stowe            20 Fins              2:01.33    2:00.74  
  2 Ronan Anderson         21 NC Limerick-MN    2:06.34    2:00.98  
  3 Graham R Baird         15 Scotia            2:04.14    2:01.96  
  4 Cameron Cavanagh       18 East Kilbride     2:02.00    2:02.12  
  5 Matthew Silvester      18 Wigan Best        2:01.50    2:02.30  
  6 Jack Muncey            15 Perth City        2:01.97    2:02.69  
  7 Bradley Astles         17 Preston           2:02.95    2:02.76  
  8 Cameron G Allison      15 Dumfries          2:00.97    2:03.05  
  9 George Cowan           17 Dun City Aqu      2:01.10    2:03.11  
 10 Carl Barrett           17 W Dumbarton       2:01.50    2:03.35  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Callum Atkinson        15 Newcastle         2:05.10    2:03.46  
 12 Craig Yeardly          16 F.I.R.S.T.        2:04.01    2:03.47  
 13 Elliot Millar          15 F.I.R.S.T.        2:01.35    2:03.60  
 14 Myles Lapsley          15 Swim W Lothian    2:06.86    2:03.90  
 15 James Marshall         17 North Ayrshire    2:05.10    2:04.18  
 16 Dylan Sommerville      17 East Kilbride     2:01.60    2:04.26  
 17 James Reilly           18 East Kilbride     2:05.40    2:04.43  
 18 John Houston           17 S Ayrshire        2:07.00    2:04.74  
 19 Dylan Fairclough       18 Blackburn         2:03.46    2:04.88  
 20 Angus Rutherford       17 Heart Of Mid      2:02.70    2:04.91  
 -----------------------------------------------------------------
 21 Diarmiud Sutton        16 NC Limerick-MN    2:09.27    2:04.96  
 22 Alex Johnson           16 Helensburgh       2:08.60    2:05.11  
 23 Fraser D Kelly         15 North Ayrshire    2:06.40    2:05.20  
 24 Bryce J Procter        15 Dumfries          2:06.00    2:05.34  
 25 Ben Ferguson           19 S Aberdeen        2:05.00    2:05.49  
 26 Conor Logan            17 Co Glasgow        2:01.50    2:05.50  
 27 Ryan Robertson         16 Co Glasgow        2:04.79    2:05.54  
 28 Sean Craigmile         15 East Lothian      2:04.31    2:05.58  
 29 Lewis R Hammond        15 S Ayrshire        2:06.66    2:05.73  
 30 Liam S Eccleston       16 Dumfries          2:01.75    2:05.77  
 -----------------------------------------------------------------
 31 Oscar Smillie          16 S Ayrshire        2:02.50    2:05.92  
 32 Angus Nicol            17 Co Glasgow        2:01.40    2:06.19  
 -----------------------------------------------------------------
 33 Iain Lovie             17 Broch  Asc        2:02.65    2:06.21  
 34 Lewis Birrell          17 Warrender         2:02.80    2:06.36  
 35 Lewis McKean           16 Airdrie           2:05.20    2:06.71  
 36 Ruairi M McKinnon      14 Milngavie &B      2:08.92    2:07.17  
 37 Tony Anderson          14 Co Glasgow        2:08.25    2:07.21  
 38 Cameron Bilsland       15 Hamilton          2:03.20    2:07.32  
 39 Cameron Leckie         15 Hamilton          2:07.35    2:07.40  
 40 Adam Young             15 Dun City Aqu      2:05.50    2:07.50  
 41 Louis Lawlor           16 Co Glasgow        2:06.20    2:07.58  
 42 Mark Innes             16 Warrender         2:05.60    2:07.61  
 43 Oliver Carter          18 Carnegie          2:09.10    2:07.75  
 44 Jake Kirkham           14 F.I.R.S.T.        2:09.50    2:07.87  
 45 Michael J Flynn        15 Cumbernauld       2:05.07    2:07.88  
 46 Jonathan Christie      17 Rutherglen        2:02.50    2:08.32  
 47 Evan J Clark           16 North Ayrshire    2:05.80    2:08.36  
 48 Cameron McMaster       16 Dun City Aqu      2:09.20    2:09.01  
 49 Yasin Onal             16 Swim W Lothian    2:08.20    2:09.05  
 50 Fraser Collier         17 S Ayrshire        2:04.10    2:09.88  
 51 Kian McNelis           15 Inverclyde        2:08.90    2:09.90  
 52 Rory Young             16 Heart Of Mid      2:06.50    2:10.13  
 53 Ryan Duncan            15 St Thomas         2:08.19    2:10.32  
 54 Rhys T Handleigh       18 Dumfries          2:07.90    2:10.41  
 55 Scott Lilburn          18 F.I.R.S.T.        2:01.10    2:10.95  
 56 Jack Dalgety           16 Dun City Aqu      2:07.81    2:11.39  
 57 Josh Broadfoot         17 East Kilbride     2:07.50    2:13.99  
 -- Carl Smith             20 Preston           2:01.57         DQ  
 -- Euan A Leslie          19 Edinburgh Uni     2:01.40         NS  
 -- Scott Birtles          20 Dun City Aqu      2:04.50         NS