City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:21 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 304  Men 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
 -- Finn Mc Geever         18 NC Limerick-MN    3:59.51    4:07.01  
 -- Cillian Melly          21 NC Limerick-MN    4:08.08    4:15.69  
 -- Joseph Mooney          21 NC Limerick-MN    4:04.81    4:19.82  
  1 Stephen Milne          24 Perth City        3:46.00    4:01.22  
  2 Andreas Hansen         18 Denmark           3:58.55    4:02.71  
  3 Alexander Aslak NÝrga  18 Denmark           3:56.49    4:05.02  
  4 Harley Beentjes        18 Wigan Best        4:03.50    4:06.18  
  5 Martin McInnes         20 Co Glasgow        4:01.00    4:07.60  
  6 Regan Lloyd            21 Ipswich           3:59.80    4:08.38  
  7 John S Wright          21 Uni Aberdeen      4:03.40    4:08.92  
 -----------------------------------------------------------------
  8 Tom Beeley             19 Uni Aberdeen      4:04.10    4:10.71  
  9 Felix Gifford          24 Uni Strirling     4:03.70    4:12.10  
 10 Tony-Joe Trett Oliver  19 Uni Strirling     4:02.96    4:13.85  
 11 Alexander Fenger       19 Vejle             4:14.81    4:15.10  
 12 James Cross            18 Wigan Best        4:13.60    4:15.47  
 13 Daniel Ferguson        17 Swim W Lothian    4:03.30    4:15.99  
 14 Daniel Jenkins         17 Co Oxford         4:09.33    4:18.31  
 15 Fraser Allison         18 Warrender         4:05.10    4:18.55  
 16 Jack Muncey            15 Perth City        4:16.20    4:18.82  
 17 Cameron Cavanagh       18 East Kilbride     4:14.81    4:18.96  
 -----------------------------------------------------------------
 18 George Cowan           17 Dun City Aqu      4:17.30    4:20.67  
 19 Jonah Walsh            18 Warrender         4:13.90    4:20.88  
 20 Keir Buchanan          16 East Kilbride     4:12.56    4:25.09  
 21 Rory A Dickson         16 North Ayrshire    4:13.20    4:26.71  
 22 Maxwell Cattermole     17 St Thomas         4:15.15    4:28.35  
 23 Jonathan Christie      17 Rutherglen        4:13.70    4:29.57  
 24 Edward J Alsop         16 East Lothian      4:12.20    4:34.09