City of Glasgow Swim Team                     27/05/2018 - 12:21 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 308  Men 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
 -- Uiseann Cooke          17 NC Limerick-MN    2:27.24    2:23.91  
 -- Eoin Corby             16 NC Limerick-MN    2:18.22    2:24.17  
 -- Liam Doyle             21 NC Limerick-MN    2:20.07    2:31.61  
  1 Tobermory Mackay-Cham  21 Co Oxford         2:12.91    2:17.59  
  2 Ross Murdoch           24 Uni Strirling     2:08.04    2:18.46  
  3 David Murphy           20 Co Oxford         2:14.89    2:20.77  
  4 Callum Smart           18 Co Oxford         2:16.02    2:20.90  
  5 Cameron Muir           19 Co Glasgow        2:19.50    2:22.48  
  6 Daniel Lim             22 Edinburgh Uni     2:15.70    2:24.06  
  7 Joel O'Halleron        22 Derwentside       2:16.20    2:24.31  
 -----------------------------------------------------------------
  8 Connor Bryan           18 Co Oxford         2:17.79    2:25.00  
  9 Andrew Macintosh       17 East Kilbride     2:21.09    2:26.06  
 10 Thomas McSkimming      18 Warrender         2:26.21    2:27.20  
 11 Jay Manners            19 Co Sunderland     2:25.96    2:28.20  
 12 Jack McComish          23 Co Glasgow        2:21.00    2:28.33  
 13 Sandy Forysiak         21 Co Glasgow        2:26.00    2:28.45  
 14 Oliver O'Halleron      18 Derwentside       2:32.09    2:30.35  
 15 Thomas Cannon          17 Inverclyde        2:27.89    2:30.70  
 16 Greg A Fairbairn       16 Bellshill Sharks  2:23.09    2:30.76  
 17 Zak Logue              20 Co Sunderland     2:28.76    2:32.36  
 -----------------------------------------------------------------
 18 Ross Burns             20 Hamilton          2:24.20    2:32.46  
 19 Joseph Martin          18 Newcastle         2:31.02    2:32.58  
 20 Ross Neally            18 Co Glasgow        2:27.20    2:34.69  
 21 Ewan McMurray          17 East Kilbride     2:31.70    2:35.12  
 22 Craig Barnes           20 Swim W Lothian    2:21.27    2:35.21  
 23 James Cross            18 Wigan Best        2:32.80    2:35.28  
 24 Andrew Hosie           25 Co Glasgow        2:28.10    2:35.30  
 25 Theo Tindall           17 Carlisle Aquatic  2:32.80    2:35.31  
 26 George Rudd            16 Co Oxford         2:33.10    2:35.38  
 27 Max Underwood          17 Co Oxford         2:28.10    2:35.50  
 -----------------------------------------------------------------
 28 Theo Goodfellow        16 Fins              2:28.94    2:35.94  
 29 Patrick Shimmin        16 Newcastle         2:35.80    2:35.97  
 -----------------------------------------------------------------
 30 Youssef Betout         18 Co Glasgow        2:37.60    2:36.24  
 31 Lewis Baillie          18 Dun City Aqu      2:32.30    2:36.29  
 31 Jack Howard            16 Preston           2:34.35    2:36.29  
 33 Oscar T Heald          19 Edinburgh Uni     2:32.30    2:38.88  
 34 John Kean              16 Swim W Lothian    2:25.20    2:39.05  
 35 David Rowan            18 S Ayrshire        2:33.90    2:42.60  
 36 Ethan Horn             16 Rutherglen        2:34.30    2:42.87  
 37 Thomas Storer          15 Newcastle         2:35.98    2:43.62  
 38 Leon Campbell          14 StirlingSwim      2:37.35    2:43.74  
 39 Conor Massey           16 Co Glasgow        2:36.40    2:46.24  
 -- Max Hagan              17 Co Glasgow        2:28.62         DQ  
 -- Euan Gumbrell          17 Co Glasgow        2:33.90         DQ  
 -- Alex Murphy            23 NC Dublin-LE      2:21.13         NS  
 -- Nicholas J Quinn       25 Edinburgh Uni     2:12.61         NS