City of Glasgow Swim Team                      27/05/2018 - 3:03 PM
     Glasgow International Swim Meet - 25/05/2018 to 27/05/2018     
 
 Event 328  Men 200 LC Meter Breaststroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Gavin Roberts          19 Co Glasgow        2:40.91    2:35.81  
  2 Lewis Thomson          15 Midlothian        2:38.10    2:38.25  
  3 Joshua Mitchell        16 Warrender         2:44.01    2:39.50  
  4 Elliot P Sinclair      14 Dumfries          2:42.36    2:41.23  
  5 Jacob Papple           15 BOSSS-ZE          2:39.58    2:41.54  
  6 Finlay Wallace         15 St Thomas         2:37.72    2:41.78  
  7 Tony Anderson          14 Co Glasgow        2:39.98    2:41.92  
  8 Olly Carr              16 StirlingSwim      2:40.93    2:42.52  
  9 Sam Howell             15 Newcastle         2:42.38    2:42.64  
 10 Marijus Kringelis      15 Bellshill Sharks  2:43.00    2:42.79  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Matthew Shimmin        17 Newcastle         2:39.76    2:42.85  
 12 Stefan Krawiec         12 East Lothian      2:46.99    2:43.96  
 13 Ryan Duncan            15 St Thomas         2:41.30    2:44.55  
 14 Ross Erentz            15 S Ayrshire        2:44.40    2:45.56  
 15 Jamie Ferguson         15 Midlothian        2:46.90    2:46.21  
 16 Jason English          15 Warrender         2:47.70    2:46.49  
 17 Matthew Torrance       16 East Lothian      2:44.00    2:47.01  
 18 Joseph Brownlie        15 Co Glasgow        2:45.54    2:47.09  
 19 Matthew Blair          16 Co Glasgow        2:49.20    2:47.97  
 20 Lewis Condy            19 Heart Of Mid      2:44.90    2:48.80  
 -----------------------------------------------------------------
 21 Findlay Baillie        16 Dun City Aqu      2:43.20    2:48.99  
 22 Jack Jardine           14 W Dumbarton       2:48.45    2:49.18  
 23 Bradley McGurk         18 W Dumbarton       2:49.10    2:50.90  
 24 Callum Barnes          17 Swim W Lothian    2:42.30    2:51.92  
 25 Sam Lewis              17 Fins              2:46.30    2:52.03  
 26 Olek Smith             14 F.I.R.S.T.        2:49.68    2:52.29  
 27 Ethan Brown            15 St Thomas         2:49.51    2:52.77  
 28 Jamie Littlefield      14 Warrender         2:38.70    2:53.42  
 29 Ross Kerr              16 Heart Of Mid      2:42.20    2:54.23  
 30 Douglas Calder         13 F.I.R.S.T.        2:49.59    2:55.43  
 -----------------------------------------------------------------
 31 Andrew Sutherland      15 North Ayrshire    2:49.10    3:02.59  
 -- Ross Thomson           15 Swim W Lothian    2:43.70         DQ  
 -- Thomas Coates          15 Swim W Lothian    2:48.30         DQ  
 -- James Marshall         17 North Ayrshire    2:34.30         NS  
 -- Owen P McBurnie        15 Dumfries          2:46.60         NS  
 -- Liam Murphy            14 F.I.R.S.T.        2:39.26         NS